Договір про надання послуг користування фотостудією

м. Київ «______»_______________ 2022 р.

 

 

Виконавець: ФОП Тітаренко Роман Олександрович, що діє на підставі Виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців № 2 074000 00000 21637 від 10.12.2012 року та

Замовник: _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Тел: +38 (______) ______-_____-_____.   

Дата народження: «_____» ________________ _______ року.

e-mail: _______________________@____________________________.

 

далі Сторони, уклали договір про наступне:

 

1. Предмет договору.

 1.1.Виконавець зобов'язується надати, а Замовник зобов'язується прийняти у тимчасове користування обладнання та реквізит фотостудії для здійснення фото/відеозйомки.

1.2. Назва залу фотостудії, дата і час на яке береться в тимчасове користування обладнання та реквізит зазначається в додатковій угоді до даного Договору.

1.3. Устаткування і реквізит фотостудії передається Замовнику після 100% передоплати за орендований час або за абонементом (абонемент дійсний протягом 2-х місяців з дня купівлі).

1.4. Отримуючи у тимчасове користування обладнання та реквізит фотостудії, Замовник зобов'язується дотримуватися правил оренди, а також норм етики і суспільної моралі.

1.5.Договор вступає в силу з моменту його підписання і діє до повного виконання зобов'язань.

 

2. Час оренди обладнання і реквізиту фотостудії. 

2.1.Початком оренди обладнання і реквізиту фотостудії вважається заброньований час.

2.2. У разі запізнення Замовника, заброньований час не продовжується !!! Якщо Замовник спізнюється більш ніж на 30 хвилин і не попередив про це, вважається, що Замовник не з'явився на зйомку. Отримана оплата не повертається.

2.3. Якщо після заброньованого часу зал студії, в якому орендується обладнання та реквізит вільний, Ви маєте можливість продовжити знімальний час. (Уточніть цю можливість у Виконавця до початку зйомки).

2.4.Після закінчення зйомки, всі учасники фото/відеозйомки повинні покинути приміщення. Замовник, який підписав договір, приводить зал студії в порядок і залишається в залі студії до завершення її перевірки Виконавцем (або представником Виконавця). Зйомка закінчується за 5 хвилин до закінчення  броньованого часу (якщо немає грандіозних змін в декораціях студії і не потрібно прибирання).

2.5. Закінченням оренди обладнання і реквізиту залу студії вважається час, коли Виконавець перевірить працездатність орендованого обладнання та реквізиту.

 

3. Правила роботи в фотостудії. 

3.1.В залах фотостудії категорично забороняється участь неповнолітніх моделей, незалежно від статевої приналежності, в зйомках сексуального чи еротичного характеру. (Ст.6 ЗУ «Про захист суспільної моралі»).

3.2. У залах фотостудії категорично заборонені зйомки порнографічного характеру. (Ст.301 ККУ, ст.7 ЗУ «Про захист суспільної моралі»)

3.3.Робота в залах фотостудії можлива тільки в чистому змінному взутті. Замовник повинен попередити моделей про необхідність мати чисте взуття.

3.4.Використання будь-яких спецефектів (дим, рідина, мильні бульбашки, метафан, пірья, конфетті і т.д.) на знімальному майданчику вимагає узгодження з керівництвом фотостудії.

3.5.Керівництво фотостудії (або його представник) має право зайти на знімальний майданчик для контролю. Якщо по особливості Вашої роботи для Вас це незручно - узгодьте це заздалегідь, до початку зйомки.

3.6. Все обладнання та реквізит після зйомки повинен знаходиться строго на своїх місцях.

3.7. Все що явно не прописано в цьому договорі вимагає попереднього узгодження з керівництвом фотостудії.

 

4. Відповідальність Замовника. 

4.1.За псування і поломку обладнання, аксесуарів, інтер'єру, і всієї іншої власності фотостудії, Замовник несе повну матеріальну відповідальність і відшкодовує збитки в розмірі ринкової вартості.

4.2. За падіння освітлювального приладу, без видимих ​​пошкоджень ШТРАФ 1000 грн.

4.3.По закінченню терміну оренди реквізиту та обладнання фотостудія повинна бути в тому ж вигляді, що і до початку фото/відеозйомки.

4.4. Все орендоване обладнання фотостудії знаходиться в справному стані. Починаючи роботу в фотостудії, Замовник приймає умови Договору і несе повну відповідальність за будь-які події, а також їх наслідки (техніка безпеки, договірні відносини з клієнтами, дії клієнтів і т.д).

4.5. У разі порушення п.п.3.1., 3.2. даного Договору, Замовник несе повну відповідальність в рамках чинного законодавства України.

 

5. Інші умови. 

5.1 Замовник не заперечує проти використання і обробки його персональних даних виключно для виконання умов цього Договору. Також Замовник дає свою згоду на передачу його персональних даних третій особі виключно в рамках Закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 р № 2297-VI. Клієнт повідомлений про внесення його даних до бази персональних даних і ознайомлений з правами, передбаченими ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних».

5.2. Замовник згоден отримувати інформацію за допомогою sms на мобільний телефон і свій e-mail.

5.3. Керівництво фотостудії не несе відповідальності за речі залишені без нагляду, на території фотостудії, Замовником.

5.4. У випадках, не передбачених даним Договором, Сторони керуються чинним законодавством України.

5.5. Даний Договір складений в двох примірниках, які мають однакову юридичну силу, по одному для кожної Сторони.

5.6. Всі зали фотостудії, рецепція і зал очікування обладнані камерами відеоспостереження.

5.7. Керівництво фотостудії вправі відмовити в оренді обладнання та реквізиту без пояснення причини до (або) в процесі фото/відеозйомки.

 

6. Реквізити сторін.   

 

Виконавець:

ФОП Тітаренко Роман Олександрович

Фізична адреса: 08130, г. Киев, вулиця Велика Кільцева, 4ю, 2 поверх

ІПН: 3188315379

__________________ / Тітаренко Р.О. /

                    М.П.